+38 (096) 530 89 63 , +38 (096) 530 89 63

Доставка та оплата

Контакти

KNAUF Гіпсокартон Лист Вологостійкий стіновий 12,5мм*2,5*1,2м

Опис:
- виробник: КНАУФ (Україна);
- назва: будівельні плити ГКЛ:;
- тип кромки: ПЛУК;
- довжина: 2,5м;
- ширина: 1,2м;
- довжина: 12,5мм.

Застосовується в приміщення з підвищеною вологістю (ванна, балкон, горище. При монтажі використовуйте профіль для гіпсокартону UD-27 і CD -60.

Опис
Ціна гіпсокартону Кнауф визначається його вологостійкої составляющей- підвищеною товщиною картону і спеціальним просоченням, що захищає від проникнення вологи.

вологостійкий гіпосокартон що таке вологостійкий гіпсокартон?
Це стіновий гіпсокартон з більш щільним, влагозащитним шаром картону. Широко застосовується в санвузлах, кухнях і приміщеннях з підвищеною вологою. - Робочі стінки в кухнях. Використання вологостійкого гіпсокартону дозволяє уникнути рутинних штукатурних робіт, а так само дозволяє заховати в каркасі труби і комунікації водопостачання.

як кріпиться вологостійкий гіпсокартон?
Найчастіше Вологостійкий гіпсокартон кряпят металеві профілю, з яких роблять каркас. Використовують профіль UD- CD-. C допомогою спеціальних саморізів (саморізи по металу). Після того, як гіпсокартон закріплений на каркасній основі приступають до закладення швів між листами. Для закладення швів можна використовувати сітку "серпянку" і спеціальні шпалклевкі (наприклад Кнауф Фюгенфюлер). Після цього аркуші картону обробляють Фінішною шпаклівкою або декоративними матеріалами - плитка, кахель.

Що стосується розмірів листа - його ширина 1,2 м. І довжина 2,0 2,5 3,0 метра.

Price: 120.00 Грн
Quantity:
Copyright MAXXmarketing GmbH